Лідер України – JPA Ukraine

Лідер України

До дня Конституції України на Урочистих Западе у Маріїнсьмоу палаці «Асамблея діловіх Кіл» відзначіла найкращі підприємства України. Компанія «МАКАУДІТСЕРВІС» отримала звання «Найкраще підприємство України у Галузі облік і аудит». Особисту нагородили за Досягнення лідерськіх позіцій в управлінні підпріємством та вагомий особистий внесок у Суспільно-економічний розвиток України отримав Генеральний директор «МАКАУДІТСЕРВІС» Замай Олег Олегович у вигляді ордену «Лідер України».

Асамблея діловіх Кіл (АДК) – міжнародна громадська організація провідніх промісловців, бізнесменів, діячів освіти, науки и культури, Журналістів. Засновано I конгрес діловіх, наукових и творчих Кіл України в грудні 1998 року. Підтримана Президентом и Урядом Україні. У 2003 му, после Підписання в Лондоні Хартії про співпрацю з Європейською Бізнес Асамблеєю (Великобританія), Асамблея діловіх Кіл отримала статус «міжнародної».

У даний момент АДК є дочірньою структурою Європейської Бізнес Асамблеї и Здійснює свою діяльність під її патронатом в 65 странах світу.

Своєю місією АДК вважає консолідацію зусиль лідерів в ПРОФЕСІЙНИХ Сфера діяльності для розвитку МІЖНАРОДНОГО співробітніцтва.

Змінити мову